En del av Inev AB

Telefon 0380-55 51 70 | E-post info@lanabofficeline.se

Kontakta oss

Hej! Det är vi som jobbar på Lanab Officeline. Vårt mål är att kunna erbjuda bästa möjliga service och hjälpa er på alla vis.
Varmt välkommen att kontakta oss.

Vi finns tillgängliga måndag till torsdag mellan 08.00 och 17.00.
Fredagar mellan 08.00 och 15.00. 

 

 

Kundsupport och order 0380-31 11 00

Åsa Vanemo
Åsa Vanemo Kundsupportchef
+46(0)380-31 11 00
asa@lanabofficeline.se
Jessica R Gustavsson
Jessica R Gustavsson Kundsupport och order
+46(0)380-31 11 00
jessica@lanabofficeline.se
Jennie Stennert
Jennie Stennert Kundsupport och order
+46(0)380-31 11 00
jennie@lanabofficeline.se
Rickard Lindholm
Rickard Lindholm Kundsupport och order
+46 (0)380-31 11 00
rickard@lanabofficeline.se

Försäljning och marknad

Niclas Lindqvist
Niclas Lindqvist VD
0380-31 11 01
niclas@lanabofficeline.se
Mikael Andersson
Mikael Andersson Försäljning
+46(0)380-31 11 05
mikael@lanabofficeline.se
Marie Maschel
Marie Maschel Försäljning
+46(0)70-261 22 58
marie.m@lanabofficeline.se
Kristoffer Wirlin
Kristoffer Wirlin Försäljning
+46(0)380-31 11 07
kristoffer@lanabofficeline.se
Anna Ridell Björk
Anna Ridell Björk Försäljning, export
+46 (0)380-31 11 19
anna@lanabofficeline.se
Heiko Brzoska
Heiko Brzoska Försäljning Tyskland, Österrike och Schweiz
+49 152 22 924 162
heiko@lanabofficeline.se
Victoria Wendel
Victoria Wendel Försäljning
+46 380-31 11 22
victoria@lanabofficeline.se
Ann Giss
Ann Giss Marknadskommunikatör
0380-31 11 14
ann@lanabofficeline.se

Inköp och konstruktion

Anders Wiberg
Anders Wiberg Inköp- och konstruktionschef
+46 (0)380-31 11 15
anders@lanabofficeline.se
Kjell Hjalmarsson
Kjell Hjalmarsson Inköp
+46(0)380-31 11 08
kjell@lanabofficeline.se
Jakob Samuelsson
Jakob Samuelsson Konstruktion
+46(0)380-31 11 17
jakob@lanabofficeline.se

Ekonomi

Tomas Svae
Tomas Svae Ekonomiansvarig
0380-31 11 02
tomas@lanabofficeline.se
Marie Svensson
Marie Svensson Ekonomiassistent
+46 (0)380-31 11 09
marie@lanabofficeline.se

Produktion och logistik

Torbjörn Fritz
Torbjörn Fritz Produktions- och logistikchef
+46(0)380-31 11 03
torbjorn@lanabofficeline.se
Lisa Wilhelmsson
Lisa Wilhelmsson Transportadministratör
+46(0)380-31 11 43
lisa@lanabofficeline.se
Zeljko Bjekic
Zeljko Bjekic Produktion
+46(0)380-31 11 18
zeljko@lanabofficeline.se
Kenny Fransson
Kenny Fransson Produktion

Ahmad Karbouj
Ahmad Karbouj Produktion

Morteza Ahmadpour
Morteza Ahmadpour Produktion

Lanab Officeline

Huvudkontor

Postadress: Box 372, 571 24 Nässjö
Besöksadress: Lerbacksgatan 7, 571 38 Nässjö
Telefon: 0380-31 11 00
Mail: info@lanabofficeline.se